Vereniging1 vrt
  

De vereniging KAISZ heeft een bestuur die zich voor de volle 100% inzet.. Het bestuur van KAISZ werkt niet zoals vele verenigingen maar werkt met projecten. Ieder bestuurslid werkt zelfstandig aan zijn eigen projecten en  is verantwoordelijk hiervoor. Het bestuur komt minimaal 5 keer per jaar bij elkaar.

Zoals ieder bestuur is KAISZ ook op zoek naar bestuursleden. Lijkt het jouw een leuke uitdaging om ons team te versterken lees dan de openstaande vacature. Vacature Bestuurslid

Het bestuur van KAISZ is ook op zoek naar projectvrijwilligers die het een leuke uitdaging vinden om het bestuur te ondersteunen in de diverse projecten. Deze projecten zijn heel divers  en variĆ«ren van het organiseren van een informatieavond tot het meewerken aan de inhoud van de website. Tijdsbesteding voor een project verschilt heel erg per project, maar is aangepast aan de tijd die je als vrijwilliger erin wil steken en de looptijd van een project. Lijkt het u een leuke uitdaging om ons team te versterken meld je dan aan via projectvrijwilliger.

Om een inzicht te geven wie de bestuursleden zijn en hoe deze bereikbaar zijn hieronder een overzicht:

Mevrouw C. van HoutKAISZ bestuur
Functie: Voorzitter

Mevrouw S. Angevare
Functie: Secretaris

Mevrouw H. Weustenraad
Functie: Penningmeester

Mevrouw M. Weustenraad
Functie: Coƶrdinator activiteiten

Voor algemene vragen of vragen aan bestuursleden:
Mailcontact

Bestuursleden en projectvrijwilligers van KAISZ hoeven zelf geen kosten te maken voor hun vrijwilligerswerk. Binnen de vereniging KAISZ hanteren we het standaard declaratiebeleid